Top
logo-luxury-car-auta-do-ślubu-bielsko-biala (4)
Wymarzone auto na wymarzony ślub

W naszej ofercie auta do ślubu każdy znajdzie coś dla siebie. Poczujecie się jak w bajce, ponieważ posiadamy piękne, luksusowe samochody takie jak Hummer oraz dwie limuzyny Lincoln, które doskonale wpasują się w aranżację Twojego ślubu i wesela. Wasi goście padną z wrażenia, a  Wyjątkowe, wygodnie i bezpiecznie, w eleganckiej oprawie zabierzemy Was z domu do kościoła lub urzędu. Po ceremonii ślubnej przewieziemy na salę weselną oraz będziemy do dyspozycji podczas całego przyjęcia. Razem z nami wyruszycie na nową drogę życia.

Auta do ślubu z klasą

Oferujemy wyjątkowe auta do ślubu i wesela. Podróż przed- i po-ślubna w naszych luksusowych samochodach będzie niezapomniana. Dlaczego nasza oferta aut do ślubu jest wyjątkowa, ponieważ posiadamy nietuzinkowe, bezpieczne samochody w atrakcyjnych cenach.

  • Nowoczesne i bezpieczne samochody
  • Wynajem auta z kierowcą
  • Możliwość rezerwacji telefonicznej
  • Atrakcyjne ceny
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Doświadczeni kierowcy
Limuzyny Bielsko - Biała
m

Prosto na ślubny kobierzec

Odbierzemy parę młodą z domu i dostarczymy do urzędu lub kościoła – szybko, bezpiecznie i w ponadczasowym stylu!

bielsko biała wynajem auta do ślubu

Samochodem na przyjęcie weselne

Po zakończonej ceremonii przewieziemy parę młodą na miejsce weselnego przyjęcia. Goście zgromadzeni przed salą padną z zachwytu!

m

Jesteśmy z Wami na weselu

Nasz kierowca jest do dyspozycji pary młodej podczas całego przyjęcia: zabierze na plener ślubny, przejażdżkę po mieście i odwiezie do domu po skończonej zabawie.

logo-luxury-car-auta-do-ślubu-bielsko-biala (1)

Luksusowe auta do ślubu

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ: +48 604 251 016

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Dowiedz się, jakie samochody możemy Ci zaoferować. Auta do ślubu oraz inne luksusowe pojazdy. Sprawdź!